Repairman Offer ID: 143639 Renowacja żurawi i mostów z VCA Axidus Praca w Holandii
10.37 EUR gross/hour
Employment types: work contract
Job types: permanent
Date posted: 20-05-2019
10.37 EUR gross / hour
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience in the field Not required
foreign language Not required
driving licence Not required
Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) dla swojego holenderskiego klienta prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

Konserwator żurawi i mostów

Opis stanowiska:

Praca na wysokości polegająca na renowacji, konserwacji, czyszczeniu żurawi metalowych i mostów.

Wymagana dyspozycyjność na minimum trzy miesiące (możliwość pracy przez cały rok).

Stawka za godzinę: 10,37 euro.

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu - Holandia Południowa.
- wypłaty w systemie tygodniowym
- możliwość szybkiego wyjazdu
- legalne i stabilne zatrudnienie
- stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (z Internetem)
- organizujemy transport do Holandii

Wymagamy:
- VCA
- motywacji do pracy

Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B.

W CV prosimy o zamieszczenie zgody o przetwarzaniu danych następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez agencję Axidus International Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

KRAZ: 8517