Pracownik produkcji - Czechy-zarobki nawet 3900 zł Offer ID: 136814
21-03-2019
Manufacture, Production Worker
Bor koło Pilzna /Mlada Boleslav / Hodkovice / okolice Ostrawy /Jicin., Czech Republic
work contract; permanent
3400 - 3900 PLN nett / month
transport
accommodation
alimentation
CV document Not required
experience in the field Not required
foreign language Not required
driving licence Not required
Obowiązki:

• Praca na produkcji części samochodowych (proste prace na montażu, składaniu, pakowaniu elementów)
• Praca w systemie III-zmianowym

PRACA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

Wymagamy:

• chęci do pracy
• gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
• dobrego stanu zdrowia

Nie wymagamy doświadczenia, ponieważ na miejscu odbywają się szkolenia wdrażające do pracy.
Oferujemy:

• zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia)
• wynagrodzenie 3000 – 3900 zł netto za miesiąc + nadgodziny (wynagrodzenie zależy od fabryki, czyli miejsca wykonywanej pracy - szczegóły podajemy po przesłaniu swojego zgłoszenia)
• dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc.
• darmowe lub dofinansowane zakwaterowanie
• darmowe lub dofinansowane wyżywienie w miejscu pracy
• opiekę koordynatora na miejscu
• płatne urlopy
• możliwość pobierania zaliczek
• darmowe szkolenie wdrażające do pracy

W wybranych lokalizacjach istnieje możliwość pracy i zakwaterowania dla par!

CV prosimy przesyłać poprzez ODPOWIEDZ NA OFERTĘ.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numer tel. (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się na PRACUJ W UNII)